Forum  Strona Główna



 

X czy Y
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 53, 54, 55  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Lene / Karczma "Lene"
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marcel Hans
Mieszkaniec



Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 432
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Nie 14:40, 09 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poznań Razz

Socjalizm czy kapitalizm?
_________________
(-) Marcel v-hr. Hans
I Prezydent Rzeczpospolitej Trizondalu i Sclavinii


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Marcel Hans dnia Nie 14:40, 09 Maj 2010, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu Moja generacja
Daniel Saryoni
Skrijat Wszechsławii



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 4022
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Nowy Galindion

PostWysłany: Nie 14:44, 09 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

esz ty Razz

socjalizm

komuna paryska czy komuna chrześcijańska? Very Happy
_________________
Chcę się weselić, pić wino, słuchać muzyki, a potem zasnąć z uwieńczoną głową...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu Moja generacja
Reklama






Wysłany: Nie 15:30, 03 Lip 2022    Temat postu: REKLAMA

Powrót do góry
Odwiedź stronę autora
Marcel Hans
Mieszkaniec



Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 432
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Nie 14:59, 09 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

komuna paryska to jasne Razz

Hanys czy gorol? Very Happy
_________________
(-) Marcel v-hr. Hans
I Prezydent Rzeczpospolitej Trizondalu i Sclavinii


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu Moja generacja
Daniel Saryoni
Skrijat Wszechsławii



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 4022
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Nowy Galindion

PostWysłany: Nie 15:01, 09 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gorol Very Happy

Kaszubi czy Łemkowie? Razz
_________________
Chcę się weselić, pić wino, słuchać muzyki, a potem zasnąć z uwieńczoną głową...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu Moja generacja
Reklama






Wysłany: Nie 15:30, 03 Lip 2022    Temat postu: REKLAMA

Powrót do góry
Odwiedź stronę autora
Marcel Hans
Mieszkaniec



Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 432
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Nie 15:03, 09 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eh Ty Razz

Kaszub

Matura ze śląskiego i kaszubskiego czy tylko z kaszubskiego?
_________________
(-) Marcel v-hr. Hans
I Prezydent Rzeczpospolitej Trizondalu i Sclavinii


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu Moja generacja
karol
Obywatel



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 1378
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Nie 15:34, 09 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z łemkowskiego też
Ludwik Bourbon, czy Talerz?
_________________
ambasador Karol 312[01] Flibustier z Lene w Nowalu ze Zjednoczonej Federacji Mikrosławii, paszport NWL65KF


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcel Hans
Mieszkaniec



Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 432
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Nie 16:00, 09 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Talerz Razz

Trybunał Ludowy czy sąd zwykły?
_________________
(-) Marcel v-hr. Hans
I Prezydent Rzeczpospolitej Trizondalu i Sclavinii


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu Moja generacja
borixon
Obywatel



Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 636
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: z Lene

PostWysłany: Wto 11:05, 11 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sąd
Sejm czy Senat?
_________________
kamandier Jens Harlsson
------------------------
Czytajcie VIESTI!!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu Moja generacja
Reklama






Wysłany: Nie 15:30, 03 Lip 2022    Temat postu: REKLAMA

Powrót do góry
Odwiedź stronę autora
Marcel Hans
Mieszkaniec



Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 432
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Śro 17:10, 12 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rady ludowe Razz

Niemiecki czy rosyjski?
_________________
(-) Marcel v-hr. Hans
I Prezydent Rzeczpospolitej Trizondalu i Sclavinii


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu Moja generacja
borixon
Obywatel



Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 636
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: z Lene

PostWysłany: Czw 15:25, 13 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rosyjski- łatwiejszy
Berlin vs Moskwa (MOCKBA)
_________________
kamandier Jens Harlsson
------------------------
Czytajcie VIESTI!!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu Moja generacja
karol
Obywatel



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 1378
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Czw 16:31, 13 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MOCKBA
NY, czy Paris?
_________________
ambasador Karol 312[01] Flibustier z Lene w Nowalu ze Zjednoczonej Federacji Mikrosławii, paszport NWL65KF


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Elly Zapoloy
Obywatel



Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 855
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Nowal

PostWysłany: Czw 20:09, 13 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że New York! wieksze mozliwosci w dziedzinie kultury i sztuki.


Tokio czy Pekin?
_________________
Lene


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karol
Obywatel



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 1378
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pią 2:24, 14 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pekin
No jak geograficznie, to...
Łaziska Górne, czy Gliwice?
_________________
ambasador Karol 312[01] Flibustier z Lene w Nowalu ze Zjednoczonej Federacji Mikrosławii, paszport NWL65KF


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Elly Zapoloy
Obywatel



Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 855
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Nowal

PostWysłany: Pią 20:50, 14 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gliwice, kojarzą mi sie z radiostacją


Karpacz czy Szklarska Poręba?
_________________
Lene


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie 15:30, 03 Lip 2022    Temat postu: REKLAMA

Powrót do góry
Odwiedź stronę autora
karol
Obywatel



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 1378
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pią 21:00, 14 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karpacz, ładniejszy!
Jak górami, to:
Wysoka, czy Trzy Korony?
_________________
ambasador Karol 312[01] Flibustier z Lene w Nowalu ze Zjednoczonej Federacji Mikrosławii, paszport NWL65KF


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Lene / Karczma "Lene" Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 53, 54, 55  Następny
Strona 35 z 55

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin