08 Sie 2023, 13:02:45
Po spotkaniu w Vihres, następnego dnia Żmigrodzki kontynuował swój objazd po Winkulii. Tym razem zagościł w stolicy Górnej Winkulii - Rutzelburgu. Spotkanie z wyborcami odbyło się pod budynkiem Trybunału Królewskiego i nie był to wybór przypadkowy. Żmigrodzki mówił o tym, iż należy dokonać reformy wymiaru sprawiedliwości i ustanowić skuteczne procedury, tak aby Trybunał w ogóle działał. Oprócz tego odniósł się do pogłosek o nadużyciach, jakich dokonywać miało Kongsversaheit. Chodzi tutaj o sprawę pobicia działacza komunistycznego Hassana Leviego oraz podpalenia w miejscowych lasach i aresztowanie działaczy proekologicznych. Kandydat zapowiedział, że przeprowadzone zostanie dochodzenie dotyczące domniemanych nadużyć i winni zostaną ukarani.
Po spotkaniu Żmigrodzki przeszedł się po miejscowym targu, a następnie wziął udział w spotkaniu z przedstawicielami miejscowych wielkich przedsiębiorstw - Energo i TeleOs.
Po spotkaniu Żmigrodzki przeszedł się po miejscowym targu, a następnie wziął udział w spotkaniu z przedstawicielami miejscowych wielkich przedsiębiorstw - Energo i TeleOs.
![[Obrazek: 8ed2a-d98119037c.jpg&ow=750&oh=460&stati...592a0528c7]](https://www.rmfmaxx.pl/image/crop/?url=/00581/8ed2a-d98119037c.jpg&ow=750&oh=460&static=0&token=4cd1592a0528c7)
