| Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
| Autor |
Wiadomość |
karol
Obywatel

Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 1378
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
|
Wysłany: Pią 18:14, 21 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
Ciproklosja to odłam wirtualny czegoś tam.
Naturalnie, ze ZFM! Niech żyje Morinia! Niech żyje Nowal! Trzy salwy na cześć ZFM!
Monarchia, czy demokracja (w wirtualu)? _________________ ambasador Karol 312[01] Flibustier z Lene w Nowalu ze Zjednoczonej Federacji Mikrosławii, paszport NWL65KF
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
|
|
 |
Elly Zapoloy
Obywatel

Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 855
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3 Skąd: Nowal
|
Wysłany: Sob 17:55, 22 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
demokracja
Ateny czy Rzym? _________________ Lene
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Nie 15:30, 03 Lip 2022 Temat postu: REKLAMA |
|
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
karol
Obywatel

Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 1378
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
|
Wysłany: Sob 18:44, 22 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
Ateny, Socratesa zabiły, Ateny ;-P
Kreta, czy Cypr? _________________ ambasador Karol 312[01] Flibustier z Lene w Nowalu ze Zjednoczonej Federacji Mikrosławii, paszport NWL65KF
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Elly Zapoloy
Obywatel

Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 855
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3 Skąd: Nowal
|
Wysłany: Sob 20:39, 22 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
hmm, ostatnio, jak poznalam troche tureckiej kultury, powinnam powiedziec Cypr, ale nie, jednak Kreta!!!
piramidy egipskie czy Majów? _________________ Lene
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Nie 15:30, 03 Lip 2022 Temat postu: REKLAMA |
|
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
borixon
Obywatel

Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 636
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3 Skąd: z Lene
|
Wysłany: Nie 11:49, 23 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
egipskie
wieża (Eiffla)w Paryżu, czy (krzywa) w Pizie? _________________ kamandier Jens Harlsson
------------------------
Czytajcie VIESTI!!
Post został pochwalony 0 razy
Ostatnio zmieniony przez borixon dnia Nie 11:50, 23 Maj 2010, w całości zmieniany 1 raz
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Elly Zapoloy
Obywatel

Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 855
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3 Skąd: Nowal
|
Wysłany: Nie 12:41, 23 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
Krzywa w Pizzie! Ciekawostka: Gustave Eiffel zaprojektowal tez Dworzec Główny we Wrocławiu (perony)
Luwr czy Windsor? _________________ Lene
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
karol
Obywatel

Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 1378
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
|
Wysłany: Nie 15:29, 23 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
Windor
Caryca Katarzyna, czy Elżbieta II? _________________ ambasador Karol 312[01] Flibustier z Lene w Nowalu ze Zjednoczonej Federacji Mikrosławii, paszport NWL65KF
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
borixon
Obywatel

Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 636
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3 Skąd: z Lene
|
Wysłany: Pon 11:04, 24 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
BYŁO!
po raz drugi Elisabeth Second;)
Monarchia, czy demokracja? _________________ kamandier Jens Harlsson
------------------------
Czytajcie VIESTI!!
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Nie 15:30, 03 Lip 2022 Temat postu: REKLAMA |
|
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Elly Zapoloy
Obywatel

Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 855
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3 Skąd: Nowal
|
Wysłany: Pon 14:22, 24 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
Było! demokracja
Tales z Miletu czy Pitagoras z Samos? _________________ Lene
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
karol
Obywatel

Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 1378
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
|
Wysłany: Pon 17:43, 24 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
Pitagoras
Japonia, czy Korea? _________________ ambasador Karol 312[01] Flibustier z Lene w Nowalu ze Zjednoczonej Federacji Mikrosławii, paszport NWL65KF
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Elly Zapoloy
Obywatel

Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 855
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3 Skąd: Nowal
|
Wysłany: Pon 18:13, 24 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
Koreę Południową znam z opowiadań brata. Wybieram Koreę!
Tahiti czy Bora Bora? _________________ Lene
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
borixon
Obywatel

Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 636
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3 Skąd: z Lene
|
Wysłany: Wto 15:09, 25 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
po ostatnim trzęsieniu ziemi to wolę Bora-Bora
Egipt czy Tunezja? _________________ kamandier Jens Harlsson
------------------------
Czytajcie VIESTI!!
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
karol
Obywatel

Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 1378
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
|
Wysłany: Wto 18:52, 25 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
Starożytny Egipt
Libia (Abisynia), czy Algieria? _________________ ambasador Karol 312[01] Flibustier z Lene w Nowalu ze Zjednoczonej Federacji Mikrosławii, paszport NWL65KF
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
borixon
Obywatel

Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 636
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3 Skąd: z Lene
|
Wysłany: Wto 18:55, 25 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
Algieria
A jeśli Afryka, to północna (muzułmańska), czy południowa (chrześćjańska)? _________________ kamandier Jens Harlsson
------------------------
Czytajcie VIESTI!!
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Nie 15:30, 03 Lip 2022 Temat postu: REKLAMA |
|
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
karol
Obywatel

Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 1378
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
|
Wysłany: Wto 19:04, 25 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
Południowa
Somalia, czy Rwanda? _________________ ambasador Karol 312[01] Flibustier z Lene w Nowalu ze Zjednoczonej Federacji Mikrosławii, paszport NWL65KF
Post został pochwalony 0 razy
|
|
| Powrót do góry |
|
 |