Forum  Strona Główna



 

X czy Y
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 53, 54, 55  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Lene / Karczma "Lene"
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karol
Obywatel



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 1378
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pią 18:14, 21 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciproklosja to odłam wirtualny czegoś tam.
Naturalnie, ze ZFM! Niech żyje Morinia! Niech żyje Nowal! Trzy salwy na cześć ZFM!
Monarchia, czy demokracja (w wirtualu)?
_________________
ambasador Karol 312[01] Flibustier z Lene w Nowalu ze Zjednoczonej Federacji Mikrosławii, paszport NWL65KF


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Elly Zapoloy
Obywatel



Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 855
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Nowal

PostWysłany: Sob 17:55, 22 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

demokracja


Ateny czy Rzym?
_________________
Lene


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie 15:30, 03 Lip 2022    Temat postu: REKLAMA

Powrót do góry
Odwiedź stronę autora
karol
Obywatel



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 1378
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Sob 18:44, 22 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ateny, Socratesa zabiły, Ateny ;-P
Kreta, czy Cypr?
_________________
ambasador Karol 312[01] Flibustier z Lene w Nowalu ze Zjednoczonej Federacji Mikrosławii, paszport NWL65KF


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Elly Zapoloy
Obywatel



Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 855
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Nowal

PostWysłany: Sob 20:39, 22 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm, ostatnio, jak poznalam troche tureckiej kultury, powinnam powiedziec Cypr, ale nie, jednak Kreta!!!

piramidy egipskie czy Majów?
_________________
Lene


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie 15:30, 03 Lip 2022    Temat postu: REKLAMA

Powrót do góry
Odwiedź stronę autora
borixon
Obywatel



Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 636
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: z Lene

PostWysłany: Nie 11:49, 23 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

egipskie
wieża (Eiffla)w Paryżu, czy (krzywa) w Pizie?
_________________
kamandier Jens Harlsson
------------------------
Czytajcie VIESTI!!


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez borixon dnia Nie 11:50, 23 Maj 2010, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu Moja generacja
Elly Zapoloy
Obywatel



Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 855
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Nowal

PostWysłany: Nie 12:41, 23 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzywa w Pizzie! Ciekawostka: Gustave Eiffel zaprojektowal tez Dworzec Główny we Wrocławiu (perony)

Luwr czy Windsor?
_________________
Lene


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karol
Obywatel



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 1378
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Nie 15:29, 23 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Windor
Caryca Katarzyna, czy Elżbieta II?
_________________
ambasador Karol 312[01] Flibustier z Lene w Nowalu ze Zjednoczonej Federacji Mikrosławii, paszport NWL65KF


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
borixon
Obywatel



Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 636
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: z Lene

PostWysłany: Pon 11:04, 24 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BYŁO!
po raz drugi Elisabeth Second;)
Monarchia, czy demokracja?
_________________
kamandier Jens Harlsson
------------------------
Czytajcie VIESTI!!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu Moja generacja
Reklama






Wysłany: Nie 15:30, 03 Lip 2022    Temat postu: REKLAMA

Powrót do góry
Odwiedź stronę autora
Elly Zapoloy
Obywatel



Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 855
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Nowal

PostWysłany: Pon 14:22, 24 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Było! demokracja


Tales z Miletu czy Pitagoras z Samos?
_________________
Lene


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karol
Obywatel



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 1378
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pon 17:43, 24 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pitagoras
Japonia, czy Korea?
_________________
ambasador Karol 312[01] Flibustier z Lene w Nowalu ze Zjednoczonej Federacji Mikrosławii, paszport NWL65KF


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Elly Zapoloy
Obywatel



Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 855
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Nowal

PostWysłany: Pon 18:13, 24 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koreę Południową znam z opowiadań brata. Wybieram Koreę!

Tahiti czy Bora Bora?
_________________
Lene


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
borixon
Obywatel



Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 636
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: z Lene

PostWysłany: Wto 15:09, 25 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po ostatnim trzęsieniu ziemi to wolę Bora-Bora
Egipt czy Tunezja?
_________________
kamandier Jens Harlsson
------------------------
Czytajcie VIESTI!!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu Moja generacja
karol
Obywatel



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 1378
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Wto 18:52, 25 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Starożytny Egipt
Libia (Abisynia), czy Algieria?
_________________
ambasador Karol 312[01] Flibustier z Lene w Nowalu ze Zjednoczonej Federacji Mikrosławii, paszport NWL65KF


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
borixon
Obywatel



Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 636
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: z Lene

PostWysłany: Wto 18:55, 25 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Algieria
A jeśli Afryka, to północna (muzułmańska), czy południowa (chrześćjańska)?
_________________
kamandier Jens Harlsson
------------------------
Czytajcie VIESTI!!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu Moja generacja
Reklama






Wysłany: Nie 15:30, 03 Lip 2022    Temat postu: REKLAMA

Powrót do góry
Odwiedź stronę autora
karol
Obywatel



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 1378
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Wto 19:04, 25 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Południowa
Somalia, czy Rwanda?
_________________
ambasador Karol 312[01] Flibustier z Lene w Nowalu ze Zjednoczonej Federacji Mikrosławii, paszport NWL65KF


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Lene / Karczma "Lene" Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 53, 54, 55  Następny
Strona 38 z 55

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by Sopel stylerbb.net & programosy.pl

Regulamin