Konferencja Państw Kontynentu Wschodniego w Kaharonei

Już jutro rozpocznie się Konferencja Państw Istokii (Orientyki) w Kaharonei. W swojej stolicy, Królestwo Surmeńskie będzie gościć reprezentantów siedmiu państw – Austro-Węgier, Brugii, Elderlandu, Wolnego Morvanu, Rotrii, Tyrencji i Winktown. Z państw, które posiadają ziemie na Kontynencie Wschodnim,jedynie Księstwo Sarmacji, któremu zaproponowano rolę obserwatora, nie pojawi się, jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie  – z powodu obecności Wolnego Morvanu.

W trakcie konferencji dyskutowane będą najróżniejsze tematy, istotne dla całego Kontynentu – przede wszystkim sprawa wspólnego dysponowania ziemiami niczyimi, kwestia współpracy jako rozwiązania wobec kryzysów aktywnościowych oraz, pod sam koniec – problem instytucjonalnej współpracy na Kontynencie. Można się tylko spodziewać, że w ostatniej części będzie mowa o odtworzeniu Unii Kontynentu Wschodniego – której jedynym członkiem aktualnie pozostaje Rotria.

Konferencja ma potrwać w założeniu dwa tygodnie, od 17 do 30 kwietnia. W jej trakcie będzie miała miejsce jednodniowa przerwa, podczas której reprezentanci będą mogli wziąść udział w odbywających się wówczas obchodach V Rocznicy powstania Monarchii Austro-Węgierskiej, a także zapoznać się z prezentacjami dot. samego miejsca, w którym konferencja się odbywa – stołecznej Kaharonei.

Dodaj komentarz

Filed under Surmenia, Zagranica

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s