KONGRES DZIENNIKARZY!

Od czwartku, 5 kwietnia br. rozpoczynamy Kongres Dziennikarzy Sarmackich w Srebrnym Rogu. Na debatę zaproszeni są wszyscy dziennikarze obecnie działających agencji informacyjnych w Sarmacji.

Spotkanie odbywające się na specjalnie stworzonej Liście Dyskusyjnej, dotyczyć będzie obecnego kształtu rynku prasowego w Sarmacji. Poruszona zostanie kwestia umieszczania na stronie głównej KS tytułów prasowych. Kongres poruszy również kwestie zauważone w artykule „Bagno zwane prasą”. Podczas debaty wspólnymi siłami zastanowimy się jaki kształt powinna przybrać rubryka „Prasa Sarmacka” oraz postaramy się przyjąć coś na wzór kodeksu dziennikarskiego.

Organizatorzy proszą wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w Kongresie o kontakt z Adrianem Gajem (GG: 7232621, mail: [email protected]) bądź Zbyszkiem von Thorn –Browarczykiem (GG: 1513953, mail: [email protected]) celem zapisania na Listę Dyskusyjną.

GORĄCO ZACHĘCAMY DO UCZESTNICTWA W KONGRESIE.

Organizatorzy:
Wieści Teutońskie
Wandea Ludu

5 Responses to “KONGRES DZIENNIKARZY!”

  • janek.pl Says:

    Uważam, że termin rozpoczęcia kongresu na czwartek, nie jest najlepszy. Natłok obowiązków przedświątecznych spowoduje, że nie będzie to dobry czas. Lepiej po świętach.

  • Red. Pumpernikiel Says:

    Ale Kongres nie musi trwac dnia, bedzie na pewno dluzszy:D A nie wierze, ze nikt nie znajdzie kilku minut dziennie by przeczytac dyskusje na LD:) Zaproszenie wplynelo na Pana maila, prosze o potwierdzenie.

  • Stauf Says:

    Dobrze… A co znaczy “zaproszeni są wszyscy dziennikarze obecnie działających agencji informacyjnych w Sarmacji.”? Czy ja takze sie kwalfikuje?

  • Red. Pumpernikiel Says:

    Oczywiście, Pan również:) Faktycznie, niefortunne dość sformułowanie:) Serdecznie zapraszam WSZYSTKICH dziennikarzy:)

  • Mat Max Says:

    A dziennikarzyna chwilowo beznarodowy mialby prawo obserwowania tego kongresu?